Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13351
W sumie: 13351

News

News zdjęcie id 1192

MISTRZOSTWA POWIATU HAJNOWSKIEGO W TRÓJBOJU LA Z 27.04.2022

06.05.2022

Ponownie Trójbój Lekkoatletyczny powraca do łask, to znaczy, że najlepsze drużyny mogą rywalizować z innymi szkołami na wyższych szczeblach. W tym roku taką szansę wśród dziewcząt wywalczyła jedynka Hajnówka, a wśród chłopców SP Narew.

Zawody odbyły się dnia 27.04.2022r. na stadionie OSiR Hajnówka. W imprezie dla najmłodszych (rocz.2011 i młodsi) uczestniczyły cztery reprezentacje dziewcząt i sześć chłopców (łącznie 55 osób).

Według nowego regulaminu do punktacji łącznej reprezentacji wchodzi suma punktów czterech najlepszych zawodników z drużyny.

To jedna z niewielu imprez sportowych, w której wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a wręczali je nauczyciele wychowania fizycznego.

Zawody zostały dofinansowane przez Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta w Hajnówce w ramach składanych ofert.

Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce.

DZIEWCZĘTA

I miejsce - SP 1 HAJNÓWKA I - 614 pkt.awans do Grupy Południowej

II miejsce - SP 4 Hajnówka - 489 pkt.

III miejsce - SP 2 HAJNÓWKA - 443 pkt.

IV miejsce - SP DUBINY - 302 pkt.

NAJLEPSZE INDYWIDUALNIE W KLASYFIKACJI ŁĄCZNEJ

I – Klaudia Młynarczyk (SP 1 Hajnówka) - 177 pkt.

II – Julia Siegień (SP 1 Hajnówka) - 164 pkt.

III – Hanna Mazurczyk (SP 1 Hajnówka) - 138 pkt.

IV – Hanna Bołtromiuk (SP 1 Hajnówka) - 135 pkt.

V – Julia Sadowska (SP 4 Hajnówka) – 128 pkt.

VI – Małgorzata Durzyńska (SP 1 Hajnówka) / Amelia Sadowska (SP 4 Hajnówka) – 127 pkt.

NAJLEPSZE W BIEGU NA 60 M.

I – Klaudia Młynarczyk (SP1 Hajnówka) – 9,8 sek.

II – Julia Siegień (SP 1 Hajnówka) – 10,0 sek.

III – Hanna Bołtromiuk (SP 1 Hajnówka) – 10,0 sek.

IV – Małgorzata Durzyńska (SP 1 Hajnówka) – 10,2 sek.

IV – Julia Pietruczuk (SP 1 Hajnówka) – 10,3 sek.

V – Joanna Jakoniuk (SP 4 Hajnówka) – 10,4 sek.

VI – Hanna Mazurczyk (SP 1 Hajnówka) / Julia Sadowska (SP 4 Hajnówka)  – 10,5 sek.

NAJLEPSZE W SKOKU W DAL

I – Klaudia Młynarczyk (SP 1 Hajnówka) – 3,60 m.

II – Wiktoria Karpiuk (SP 2 Hajnówka) – 3,50 m.

III – Julia Siegień (SP 1 Hajnówka) – 3,45 m.

IV – Hanna Mazurczyk (SP 1 Hajnówka) – 3,38 m.

V – Joanna Jakoniuk (SP 4 Hajnówka) – 3,23 m.

VI – Hanna Bołtromiuk (SP 1 Hajnówka) – 3,18 m.

NAJLEPSZE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

I – Klaudia Młynarczyk (SP 1 Hajnówka) – 27,0 m

II – Julia Siegień (SP 1 Hajnówka) – 26,0 m.

III – Julia Sadowska (SP 4 Hajnówka) – 21,5 m.

IV – Hanna Mazurczyk (SP 1 Hajnówka) / Marcelina Węcko (SP 4 Hajnówka) / Amelia Sadowska (SP 4 Hajnówka) – 20,0 m

PEŁNE WYNIKI - TUTAJ


CHŁOPCY

I miejsce – SP NAREW – 408 pkt. – awans do Grupy Południowej

II miejsce – SP DUBINY - 387 pkt.

III miejsce - SP 2 HAJNÓWKA– 362

IV miejsce – SP 1 HAJNÓWKA – 358 pkt.

V miejsce – SP 3 HAJNÓWKA – 298 pkt.

VI miejsce – SP 4 HAJNÓWKA – 290 pkt.

NAJLEPSI INDYWIDUALNIE W KLASYFIKACJI ŁĄCZNEJ

I – Michał Zaniewski (SP Narew) - 137 pkt.

II – Igor Stolarewski (SP Dubiny) - 129 pkt.

III – Bartosz Zubrycki (SP 2 Hajnówka) - 108 pkt.

IV – Hubert Grajewski (SP 1 Hajnówka) - 106 pkt.

V – Antoni Ważny (SP 2 Hajnówka) - 101 pkt.

VI – Bartosz Seliwoniuk (SP Dubiny) - 98 pkt.

NAJLEPSI W BIEGU NA 60 M.

I – Michał Zaniewski (SP Narew) – 9,2 sek.

II – Igor Stolarewski (SP Dubiny) – 9,2 sek.

III – Bartosz Seliwoniuk (SP Dubiny) – 9,5 sek.

IV – Bartosz Zubrycki (SP 2 Hajnówka) – 9,5 sek.

V – Michał Karczewski (SP Narewka) / Hubert Grajewski (SP 1 Hajnówka) – 9,9 sek.

NAJLEPSI W SKOKU W DAL

I – Michał Zaniewski (SP Narew) – 3,80 m.

II – Antoni Ważny (SP 2 Hajnówka) – 3,50 m.

III – Bartosz Zubrycki (SP 2 Hajnówka) – 3,47 m.

III – Hubert Grajewski (SP 1 Hajnówka) – 3,75 m.

IV – Kacper Suchocki (SP 1 Hajnówka) – 3,38 m.

V – Grzegorz Bura (SP 3 Hajnówka) – 3,36 m.

VI – Michał Karczewski (SP Narew) – 3,28 m.

NAJLEPSI W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

I – Dominik Moszczyński (SP 1 Hajnówka) – 26,5 m

II – Michał Karczewski (SP Narew) – 25,0 m

III – Antoni Ważny (SP 2 Hajnówka) – 24,5 m

IV – Hubert Grajewski (SP 1 Hajnówka) – 23,5 m

V – Szymon Masajło (SP Narew) – 23,0 m.

VI – Michał Zaniewski (SP Narew) / Maksymilian Gawryluk (SP 4 Hajnówka) – 22,5 m.

PEŁNE WYNIKI - TUTAJ

Mistrzostwa Grupy Południowej odbędą się 6.05.2022r w Białymstoku.

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak


 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.