W sumie: 126908

News

News zdjęcie id 118

TRAMPKARZE OSIR HAJNÓWKA NADAL NIEPOKONANI - mecz z 24 kwietnia 2016r.

W dniu 24.04.2016 r. Trampkarze w Zabłudowie zaaplikowali gospodarzom 7 bramek, nie tracąc żadnej. Jakub Bowtruczuk, jak Lewandowski – strzelił 4 bramki!

Początek spotkania w Zabłudowie nie zapowiadał tak okazałego zwycięstwa hajnowian. Już od pierwszego gwizdka sędziego gospodarze zaatakowali z wielkim animuszem, spychając nasz zespół do obrony. Na szczęście ten stan trwał bardzo krótko, a dwie szybko wyprowadzone kontry, zakończone celnymi strzałami, ostudziły zapędy piłkarzy Rudni. Dzięki Piotrowi Daniszewskiemu i Jakubowi Bowtruczukowi w 6 minucie meczu cieszyliśmy się z prowadzenia 2:0. Od tego momentu zespół Ośrodka zaczął grać pewniej i swobodniej, dorzucając do przerwy jeszcze jedno trafienie. Piłkę w siatce umieścił Paweł Sieńczuk, wykańczając kombinacyjną akcję całego zespołu. Po zmianie stron gospodarze oddali pole naszej drużynie, co przełożyło się na liczne okazje w polu karnym i kolejne bramki. Jakub Bowtruczuk dorzucił do swojej kolekcji jeszcze trzy trafienia, a Andrzej Parfieniuk w 59 minucie po indywidualnej akcji ustalił wynik spotkania. Cały zespół Ośrodka zasłużył na słowa uznania za zaangażowanie na boisku, grę zespołową, a fundamentem tak wysokiego wyniku była bardzo dobra gra formacji obronnej, która nie pozwalała na zbyt wiele zawodnikom Rudni. Mecz bardzo dobrze sędziowały Panie Anna Klimczuk i Karolina Sosna. W dniu 07.05.2016r. w czwartej kolejce trampkarze zmierzą się w Hajnówce z Pogonią Łapy. Zapraszamy!

Trampkarze grupa 4: Rudnia Zabłudów – OSiR Hajnówka 0:7 (0:3)

Bramki dla OSiR-u: Jakub Bołtruczuk 5',38',41',49', Piotr Daniszewski 3', Andrzej Parfieniuk 59'.

Skład OSiR: Krzysztof Masajło, Michał Gagan, Filip Bański, Jakub Borowski, Karol Rogoziński, Andrzej Parfieniuk, Adam Solipiwko, Paweł Sieńczuk, Bartek Olszewski, Jakub Mikołajczuk, Piotr Daniszewski, Jakub Bowtruczuk, Krystian Dutkowski, Julian Ostapczuk, Łukasz Niewiadomski, Gabriel Ryszard Chilimoniuk, Gabriel Bartosz Chilimoniuk, Jakub Tofiluk. Trener Marek Hanula.