W sumie: 124692

News

News zdjęcie id 117

DRUGIE ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW MŁODSZYCH – mecz z 24 kwietnia 2016r.

W swoim drugim meczu ligowym Juniorzy Młodsi OSIR Hajnówka podejmowali zespół Falcon Sokółka. Spotkanie odbyło się w niedzielne popołudnie przy pochmurnej pogodzie. Mimo wiejącego silnego zimnego wiatru mecz stał na przyzwoitym poziomie. Gospodarze za wszelką cenę chcieli podtrzymać zwycięską passę z poprzedniej kolejki i od początku przystąpili do ciągłych ataków czego efektem była zdobyta bramka z rzutu wolnego już w 13 min.

Goście próbowali kontratakować i w 20 minucie doprowadzili do remisu. Młodzi piłkarze bardzo szybko odpowiedzieli strzelając kolejnego gola z rzutu wolnego. Była to bramka bardzo rzadkiej urody. Nasz napastnik, Rafał Wiluk uderzył piłkę z ok. 40 metrów a ona wpadła do bramki pod samą poprzeczką. Wynik 2-1 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie nadal dominowali piłkarze z Hajnówki czego efektem były kolejne dwa trafienia. Przy stanie 4-1,sokółczanie przeprowadzili bardzo szybką i dokładną kontrę i zdobyli drugą bramkę. Gospodarze cofnęli się i pozwolili rywalom na atak pozycyjny, a sami rozpoczęli przeprowadzać grożne kontrataki i po jednym z nich zdobyli piątą bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem OSIR-u 5-2. To zwycięstwo pozwoliło na objęcie pozycji lidera gr. 2.

Kolejne spotkanie Juniorzy Młodsi OSIR Hajnówka rozegrają 7.05.2016r w Czarnej Białostockiej.

OSIR Hajnówka – Falcon Sokółka 5 : 2

Bramki: Rafał Wiluk – 4, Gabriel Artemiuk – 1