News

News zdjęcie id 1153

TURNIEJ ELIMINACYJNY O PUCHAR PREZESA PODLASKIEGO ZPN - 15.01.2022

19.01.2022

W sobotę 15 stycznia 2022r. w Białymstoku odbyły się mecze eliminacje drużyn w kategorii Orlik o Puchar Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Zespół OSiR Hajnówka w swojej grupie miał za przeciwników drużyny Junior Białystok, Akademia Malucha Białystok, Skorpion Kalnica oraz hajnowską Pasję. Nasza drużyna już w pierwszym swoim występie trafiła na zwycięzcę eliminacji - ekipę Juniora Białystok.

O wysokich umiejętnościach naszych Orlików świadczy fakt, że do 15 minuty prowadzili z faworyzowanym Juniorem 3:1, ale w ostatnich pięciu minutach opadli z sił, przegrywając 6:3. W kolejnym swoim występie ulegli także zespołowi Akademii Malucha Białystok. Jednak po zwycięstwie nad Skorpionem i remisie z Pasją, ostatecznie zajęli trzecie miejsce w grupie. Organizatorzy docenili naszego podopiecznego Jakuba Plisa, który został wybrany najwartościowszym piłkarzem turnieju. Pomimo że był to pierwszy występ naszych piłkarzy po przerwie świąteczno- noworocznej, to podopieczni Tomasza Dobosza pokazali się z dobrej strony. Gratulujemy!

Skład OSiR: Maksymilian Czaban, Bartosz Seliwoniuk, Bartosz Samojluk, Grzegorz Bura, Igor Stolarewski, Iwo Stolarewski, Maciek Borowik, Jakub Plis, Dawid Giżewski, Trener Tomasz Dobosz