Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 1150

FERIE Z OSIR

14.01.2022

 

 

 

Szczegóły u trenerów:

Marek - 600 327 532, Tomasz - 514 392 404, Dawid - 600 482 309, Roman (siatkówka) 600 343 087

22.01.2022 - sobota

hala SP nr 4 - 9:00-10:30 - Olimpijka sprawnościowa dla kl. I-III SP

hala SP nr 4 - 10:45-12:15 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. IV-V SP

hala SP nr 4 - 12:30-14:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. VI-VIII SP

Orlik - 14:30-16:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. I Szkół Średnich

 

24.01.2022 - poniedziałek

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

sala SP nr 2 - 12:30-14:00 - Gry i zabawy dla kl. IV-V SP

hala SP nr 4 - 16:00:17:30 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. VI-VIII SP

hala SP nr 4 - 17:30-19:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. I Szkół Średnich

 

25.01.2022 - wtorek

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Liga Koszykówki dla kl. VI-VIII SP

sala SP nr 2 - 12:30-14:00 - Liga Koszykówki dla kl. I Szkół Średnich

hala SP nr 4 - 16:00:17:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

hala SP nr 4 - 17:30-19:00 - Liga Koszykówki dla kl. IV-V SP

 

26.01.2022 - środa

hala LO DNJB - 10:30-14:30 - Feryjny Turniej Piłki Siatkowej Szóstek dla kl. VI-VII SP i kl. I Szkół Średnich

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

sala SP nr 2 - 12:30-14:00 - Gry i zabawy dla kl. IV-V SP

hala SP nr 4 - 16:00:17:30 - Liga Unihokeja dla kl. VI-VIII SP

hala SP nr 4 - 17:30-19:00 - Liga Unihokeja dla kl. I Szkół Średnich

 

27.01.2022 - czwartek

hala LO DNJB - 10:30-14:30 - Feryjny Turniej Piłki Siatkowej Szóstek dla kl. VI-VII SP i kl. I Szkół Średnich

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Liga Koszykówki dla kl. VI-VIII SP

sala SP nr 2 - 12:30-14:00 - Liga Koszykówki dla kl. I Szkół Średnich

hala SP nr 4 - 16:00:17:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

hala SP nr 4 - 17:30-19:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. IV-V SP

 

28.01.2022 - piątek

hala LO DNJB - 10:30-14:30 - Feryjny Turniej Piłki Siatkowej Szóstek dla kl. VI-VIII SP i kl. I Szkół Średnich

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

hala SP nr 4 - 14:00-15:30 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. IV-V SP

hala SP nr 4 - 15:30-17:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. VI-VIII SP

Orlik OSiR - 17:30-19:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. I Szkół Średnich

 

29.01.2022 - sobota

Orlik OSiR - 12:00-14:00 - Gry i zabawy na śniegu dla wszystkich ze Szkół Podstawowych

Orlik OSiR - 14:30-16:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. V-VI-VIII SP

Orlik OSiR - 16:00-18:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. I Szkół Średnich

 

31.01.2022 - poniedziałek

Obiekt OSiR - 10:30 - 12:00 - Feryjny Turniej Darta dla kl. I Szkół Średnich

Obiekt OSiR - 12:00 - 13:30 - Feryjny Turniej Darta dla kl. VI-VIII SP

Park Wodny - 14:30 - 15:30 - Gry i zabawy w wodzie dla wszystkich ze Szkół Podstawowych i kl. I Szkół Średnich

 

01.02.2022 - wtorek

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

sala SP nr 2 - 12:30-14:00 - Gry i zabawy dla kl. IV-V SP

Orlik OSiR - 15:00-16:30 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. VI-VIII SP

Orlik OSiR - 16:30-18:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. I Szkół Średnich

 

02.02.2022 - środa

Obiekt OSiR - 10:30 - 12:00 - Feryjny Turniej Darta dla kl. I Szkół Średnich

Obiekt OSiR - 12:00 - 13:30 - Feryjny Turniej Darta dla kl. VI-VIII SP

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

sala SP nr 2 - 12:30-14:00 - Gry i zabawy dla kl. IV-V SP

Park Wodny - 14:30 - 15:30 - Gry i zabawy w wodzie dla wszystkich ze Szkół Podstawowych i kl. I Szkół Średnich

 

03.02.2022 - czwartek

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

sala SP nr 2 - 12:30-14:00 - Gry i zabawy dla kl. IV-V SP

Orlik OSiR - 15:00-16:30 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. VI-VIII SP

Orlik OSiR - 16:30-18:00 - Piłkarska Liga Holenderska dla kl. I Szkół Średnich

 

04.02.2022 - piątek

Obiekt OSiR - 10:30 - 12:00 - Feryjny Turniej Darta dla kl. I Szkół Średnich

Obiekt OSiR - 12:00 - 13:30 - Feryjny Turniej Darta dla kl. VI-VIII SP

sala SP nr 2 - 11:00-12:30 - Gry i zabawy dla kl. I-III SP

sala SP nr 2 - 12:30-14:00 - Gry i zabawy dla kl. IV-V SP

Park Wodny - 14:30 - 15:30 - Gry i zabawy w wodzie dla wszystkich ze Szkół Podstawowych i kl. I Szkół Średnich

 

05.02.2022 - sobota

Orlik OSiR - 10:00-12:00 - Sprawdzian wytrzymałościowy BEEB TEST dla kl. IV-V SP

Orlik OSiR - 12:00-14:00 - Sprawdzian wytrzymałościowy BEEB TESTdla kl. VI-VIII SP

Orlik OSiR - 14:00-16:00 - Sprawdzian wytrzymałościowy BEEB TEST dla kl. I Szkół Średnich

Podsumowanie ferii - dla najaktywniejszych uczestników nagrody

 

* - z uwagi na zewnętrzne temperatury powietrza godziny i miejsca imprez mogą ulec zmianie

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.