Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 1128

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Z OKAZJI 103 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

17.11.2021

Kolejny rok cyklicznej imprezy, której nie udało się przeprowadzić w 2020 (obostrzenia z powodu pandemii), przeprowadzono z powodzeniem 11 listopada 2021r. w SP 1 Hajnówka. Organizatorem Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów im. Jarosława Leszczyńskiego był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce.

Po uroczystym otwarciu zawodów i wysłuchaniu hymnu Polski, przystąpiono do rywalizacji w hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Hajnówce.

Rozgrywki przeprowadzono w trzech kategoriach szkół podstawowych, szkół średnich, seniorskiej i oldboja. System uzależniony był od ilości zgłoszeń w danym roczniku.

Przez 10 godzin przy pięciu stołach pingpongowych rywalizowało 56 zawodników i zawodniczek z Hajnówki, Czeremchy, Narewki, Dubicz C., Białegostoku, Popław, Brzeźnicy, Siemiatycz, Białej Podlaskiej (woj.lubelskie) i Łosic (woj.mazowieckie).

Za miejsca I-IV zawodnicy otrzymali medale i pamiątkowe statuetki. Dodatkowo uczestnicy mogli skorzystać z ciasteczek, gorącej herbaty i kawy.

Zawody prowadzili: Małgorzata Muszkatel i Janusz Ludwiczak.

Organizator składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji SP nr 1 w Hajnówce im. Janusza Kusocińskiego za bezpłatne udostępnienie sali gimnastycznej, szatni i stołów pingpongowych, Dyrekcji Gminnego Centrum Kultury w Dubinach za wypożyczenie wyczynowych stołów do tenisa stołowego oraz zawodnikom i Edwardowi Ponieckiemu za pomoc w sędziowaniu zawodów.

Po zakończonym turnieju seniorzy i oldboje wraz z panią Leszczyńską, udali się na grób Jarka, gdzie zapalono znicz i złożono pamiątkowy medal.

SZKOŁY PODSTAWOWE – Chłopcy – (rocznik 2011 i mł.)

I miejsce – BURA Grzegorz ( SP 3 Hajnówka)

II miejsce – WILKANIEC Maciej (SP 3 Hajnówka)

III miejsce – SIEMIENIAKA Michał (SP 3 Hajnówka)

SZKOŁY PODSTAWOWE – Dziewczęta – (rocznik 2009 – 2010)

I miejsce – GOLONKO Daria (SP 3 Hajnówka)

SZKOŁY PODSTAWOWE – Chłopcy – (rocznik 2009 – 2010)

I miejsce – HAJDUK Mikołaj (SP 1 Hajnówka)

II miejsce – SUPRRUNIUK Jakub (SP 3 Hajnówka)

III miejsce – PRYCZYNICZ Olaf (SP 3 Hajnówka)

IV miejsce – TRUSIEWICZ Gabriel (SP 1 Hajnówka)

V miejsce – SAKOWSKI Franciszek (SP 3 Hajnówka)

SZKOŁY PODSTAWOWE - Dziewczęta – (rocznik 2007 – 2008)

I miejsce – PUCHŁOWSKA Weronika (SP Czeremcha)

II miejsce – ROMANIUK Nikola (SP Czeremcha)

III miejsce – BOGUSZEWSKA Amelia (SP Czeremcha)

IV miejsce – CHIRKO Oliwia (SP 3 Hajnówka)

V miejsce – GOLONKO Daria (SP 3 Hajnówka)

SZKOŁY PODSTAWOWE Chłopcy – (rocznik 2007 – 2008)

I miejsce – LASOTA Oktawian (SP Narewka)

II miejsce – TELLOS Oskar (SP 2 Hajnówka)

III miejsce – OMELIANIUK Bartosz (SP 3 Hajnówka)

IV miejsce – KRUCZKOWSKI Jakub (SP 3 Hajnówka)

V-VI miejsce – SIEMIENIAKA Bartosz (SP 3 Hajnówka), ANCUTKO Dawid (SP Narewka)

VII-VIII miejsce – PLEWA Szymon (SP 3 Hajnówka), PARFIENIUK Łukasz (SP 3 Hajnówka)

IX –XI miejsce – JURCZUK Piotr (SP 2 Hajnówka), WITOSŁAW Borys (SP 3 Hajnówka), BAŃKOWSKI Kacper (SP 3 Hajnówka)

SZKOŁY ŚREDNIE – Dziewczęta – (rocznik 2003 – 2006)

I miejsce – PUCHŁOWSKA Weronika (Czeremcha)

II miejsce – BARTOSZEWICZ Amelia (Hajnówka)

III miejsce – KULIK Natalia (LO z DNJB Hajnówka)

IV miejsce – KRAJEWSKA Aleksandra (ZSTiO Białystok)

SZKOŁY ŚREDNIE – Chłopcy – (rocznik 2003 – 2006)

I miejsce – LASOTA Oktawian (SP Narewka)

II miejsce – TELLOS Oskar (SP 2 Hajnówka)

III miejsce – OMELIANIUK Krzysztof (I LO Białystok)

SENIORKI (4 zawodniczki)

I miejsce – ZINIEWICZ Katarzyna (Czeremcha)

II miejsce – LEWKOWICZ Urszula (Biała Podlaska)

III miejsce – PACZUSKA Paulina (Czeremcha)

IV miejsce – TRUSIEWICZ Maryla (Hajnówka)

SENIORZY – rocznik 1972 – 2002 (13 zawodników)

I miejsce – SZERMUSZYN Jarosław (Białystok)

II miejsce – MARCINIUK Mariusz (Siemiatycze)

III miejsce – PIETRUSZEWSKI Jarosław (Łosice)

IV miejsce – KOSIŃSKI Piotr (Popławy)

V-VI miejsce– KOSIŃSKI Patryk (Popławy), CHARYTONOW Karol (Hajnówka)

VII-VIII miejsce – SIENNICKI Sylwester (Łosice), LEWKOWICZ Urszula (Biała Podlaska)

IX-XI miejsce – BOROWSKI Mariusz (Popławy), TWAROWSKI Rafał (Brzeźnica), STAROSIELNIK Jacek (Dubicze C.)

XII-XIII miejsce – SZOT Andrzej (Biała Podlaska), ŻAŁOBA Patryk (Czeremcha)

Oldboje – rocznik 1977 i starsi (16 zawodników)

I miejsce – BURDZICKI Zbigniew (Biała Podlaska)

II miejsce – LUDWICZAK Janusz (Hajnówka)

III miejsce – MIECZYŃSKI Jerzy (Hajnówka)

IV miejsce – LIPIŃSKI Janusz (Czeremcha)

V miejsce – SIEKIERKO Andrzej (Siemiatycze)

VI miejsce – KOWALSKI Ryszard (Czeremcha)

VII miejsce – DYRDA Henryk (Biała Podlaska)

Menedżer ds. Sportu – Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.