Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 1001

LIGA MŁODZIEŻOWA Z DNIA 7 – 9 MAJA 2021

11.05.2021

Za nami kolejny weekend piłkarski drużyn Ośrodka. Nasze drużyny rywalizowały głównie na wyjazdach, ale niestety nie poszło im najlepiej. Orliki 2011 grały w piątek w Wysokim Mazowieckim, Orliki 2010 brały udział w turnieju w Siemiatyczach, a Trampkarze Starsi pomimo trzech dogodnych sytuacji do strzelenia gola, musieli uznać wyższość AP Talent II Białystok. Jedynie Trampkarze młodsi, jako gospodarze pewnie pokonując drużynę Pogoni Łapy, umocnili się na pozycji lidera - gratulujemy.

TRAMPKARZE 2007/08

OSiR Hajnówka – Pogoń Łapy 4:0 (1:0)

Bramki dla OSiR: Jakub Lewczuk 38’ 68’ Szymon Ważny 42’ Bartosz Ostapczuk 55’

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Arkadiusz Kędzierski, Szymon Jabłoński, Oskar Tellos, Bartosz Birycki, Kazimierz Rudzki, Aleksander Janiel, Bartosz Ostapczuk, Szymon Ważny, Jakub Lewczuk, Piotr Sawczuk, Dawid Komarzewski, Patryk Czarnocki, Karol Czarnocki, Paweł Golonko Trener Dawid Wojciuk.

Miejsce

Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

OSiR Hajnówka

5

15

23:1

2

MKS Pogoń Łapy

6

13

17:12

3

Orzeł Siemiatycze

5

10

13:5

3

Skorpion Kalnica

5

9

17:9

5

Sparta 1951 Szepietowo

5

6

10:23

6

Rudnia Zabłudów

10

0

0:30


TRAMPKARZE 2006

AP Talent Białystok – OSiR Hajnówka 4:1 (3:0)

Bramka dla OSiR: Piotr Gierasimiuk 52’

Tabela na dzień 11.05.2021

Miejsce

Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

4

12

24:2

2

Ruch Wysokie Mazowieckie

4

10

23:5

3

OSiR Hajnówka

5

10

22:7

4

Olimpia Zambrów

5

8

15:13

5

MOSP III Białystok

4

7

10:6

6

AP Talent II Białystok

5

7

10:13

7

MOSiR Bielsk Podlaski

5

6

10:9

8

KS Michałowo

4

3

16:19

9

Czarni Czarna Białostocka

4

3

7:10

10

Narew Choroszcz

4

1

1:19

11

Pasja Kleosin

4

0

5:40

Skład OSiR Hajnówka: Damian Jurczuk, Bartosz Jerzyk, Krzysztof Kołecki, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek ( Dawid Komarzewski 70’) Marcin Czyż, Mateusz Artemiuk, ( Maksymilian Czeremczuk 41’), Patryk Niczyporuk, Piotr Romańczuk, Maciej German, Piotr Gierasimiuk


ORLIKI E1 – rocznik 2010

Wyniki OSiR Hajnówka:

OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 1:4

Bramka dla OSiR: Jakub Pieczarka

OSiR Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski 0:3

OSiR Hajnówka – MKS Pogoń Łapy 0:3

OSiR Hajnówka – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2

Bramka dla OSiR: Tomasz Trojan

Skład OSiR: Arkadiusz Kalinowski, Franciszek Sakowski, Tomasz Trojan, Jakub Pieczarka, Łukasz Żmieńko, Janusz Sacharuk, Adam Szumarski, Nikoloz Tewzadze, Angelika Aleksiejuk, Gabriel Żabiński, trener Tomasz Dobosz

Tabela po II turnieju:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Bramki

Punkty

1

MKS Pogoń Łapy

8

22:5

21

2

Orzeł Siemiatycze

8

21:6

19

3

MOSiR Bielsk Podlaski

8

8:13

7

4

Ruch Wysokie Mazowieckie

8

6:20

7

5

OSiR Hajnówka

8

7:20

4


ORLIKI E2 – rocznik 2011 i młodsi

Wyniki spotkań OSiR:

OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 1:1

Bramka dla OSiR: Bartosz Seliwoniuk

OSiR Hajnówka – Brylant Bielsk Podlaski 2:4

Bramki dla OSiR: Bartosz Seliwoniuk x2

OSiR Hajnówka – MKS Pogoń Łapy 0:5

OSiR Hajnówka – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1

Bramka dla OSiR: Bartosz Seliwoniuk

OSiR Hajnówka – Olimpia Zambrów 0:4

Tabela po II turnieju:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Bramki

Punkty

1

MKS Pogoń Łapy

10

25:6

25

2

Olimpia Zambórw

10

19:4

21

3

Ruch Wysokie Mazowieckie

10

14:10

13

4

OSiR Hajnówka

10

9:21

12

5

Brylant Bielsk Podlaski

10

15:25

7

6

Orzeł Siemiatycze

10

7:23

6

Skład OSiR Hajnówka: Grzegorz Bura, Iwo Stolarewski, Igor Stolarewski, Dominik Dropa, Maciek Borowik, Bartosz Samojluk, Dawid Giżewski, Bartosz Seliwoniuk, Maksymilian Iwaniuk, Jakub Plis, Michał Żur, Trener Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.