Logo Hajnówka OSIR

CENTRO-BUD

Dane kontaktowe

Centro-Bud Stefan Bedkowski
ul. Białostocka 54, 17-200 Hajnówka
+48 85 873 19 19
biuro@centro-bud.com
Pracujemy w godzinach:
Pon. – Piąt.: 7.00 – 18.00
Sobota: 7.00 – 15.00

O firmie

Sprzedaż artykułów metalowych, narzędzi i elektronarzędzi zapoczątkował powstanie firmy Centro-bud.
Jesteśmy w programie „Centrum Narzędziowe” firmy GRUPA TOPEX. Dzięki bliskiej współpracy z wieloma dostawcami zapewniamy stałą dostępność wysokiej jakości towaru w atrakcyjnej cenie.

CENTRO-BUD działa na rynku od 2005 roku. Swą działalność rozpoczynaliśmy od detalicznej i hurtowej sprzedaży artykułów metalowych i narzędzi. W kolejnych latach, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, otworzyliśmy wypożyczalnię profesjonalnych narzędzi, mieszalnię tynków i farb, uruchomiliśmy sprzedaż materiałów budowlanych, stworzyliśmy serwis narzędzi i elektronarzędzi.

Podążając za trendami stworzyliśmy ofertę doradczą w Eko budownictwie. Polega ona na kompleksowej obsłudze od eko doradzania poprzez sprzedaż, dostawę na budowę i polecenie odpowiednich wykonawców.

Jesteśmy przedstawicielem wiodących dostawców ekologicznych materiałów budowlanych. Uczestniczymy w szkoleniach aby nasza wiedza w tym temacie była pełna i aktualna co jest potwierdzone posiadanymi certyfikatami. Informując o Eko budownictwie pomagamy uniknąć naszym klientom wysokich kosztów eksploatacji swoich mieszkań. Jesteśmy przekonani, że inwestując nasz czas i energię w rozwiązania ekologiczne w budownictwie wspieramy branże budowlaną w najlepszym z możliwych kierunku rozwoju.

centro-bud

Celem firmy jest budowanie trwałych, opartych na wzajemnych korzyściach, więzi z naszymi Klientami. Realizujemy to poprzez politykę przewidywalności, terminowości oraz elastyczności. CENTRO-BUD jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która stale rozszerza swą ofertę i dostosowuje ją do potrzeb indywidualnych Klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponując im najnowsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania oraz konfigurację zakupów. Mamy na celu oszczędność cennego czasu, dlatego proponujemy najbardziej uniwersalny asortyment w jednym miejscu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy:

Nasza oferta – https://centro-bud.com/oferta/
Nasz facebook – https://www.facebook.com/CentroMetBedkowski

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.